Tekinel Endüstriyel Sarf Malzemeleri

Selçuk İLİ

Genel Müdür

Telefon: 444 9 259 Email: selcukili@tekinel.net

Cihat İLİ

Genel Müdür Yardımcısı

Telefon: 444 9 259 Email: cihat@tekinel.net

Cafer Serdar TEKİN

Satış ve Pazarlama Müdürü

Telefon: 0530 880 36 35 Email: serdar@tekinel.net

Yusuf İLİ

Pazarlama ve Finans

Telefon: 0531 231 28 24 Email: yusuf@tekinel.net

Zafer ERBAY

Muhasebe Sorumlusu

Telefon: 444 9 259 - 116 Email: muhasebe@tekinel.net

Resul ALTUN

Muhasebe Sorumlusu

Telefon: 444 9 259 - 113 Email: resul@tekinel.net

Vedat POLAT

Bölge Sorumlusu

Telefon: 0534 012 80 07 Email: vedat@tekinel.net

Refayettin AKÇA

Bölge Sorumlusu

Telefon: 0530 840 25 55 Email: refayettin@tekinel.net

Hızır HAYAT

Bursa Şube Sorumlusu

Telefon: 0530 442 83 99 Email: hhayat@tekinel.net

Tarık TABUZ

Satış Temsilcisi

Telefon: 0544 621 01 80 Email: ttabuz@tekinel.net

Volkan NEZİR

Satış Temsilcisi

Telefon: 0554 582 41 24 Email: volkan@tekinel.net

Şahin BOZBEYLİ

Satış Temsilcisi

Telefon: 0544 621 01 70 Email: sbozbeyli@tekinel.net

Birol KOÇYİĞİT

Satış Temsilcisi

Telefon: 0554 582 41 26 Email: birol@tekinel.net

Mikail HABERCİ

Satış Temsilcisi

Telefon: 0534 012 80 04 Email: mikail@tekinel.net

Erol DÜDÜKÇÜ

Satış Temsilcisi

Telefon: 0554 582 41 27 Email: erol@tekinel.net

Uğur EJDER

Satış Temsilcisi

Telefon: 0539 599 80 58 Email: ugur@tekinel.net