Tekinel Endüstriyel Sarf Malzemeleri

Selçuk İLİ

Genel Müdür / General manager

Telefon: 444 9 259 Email: selcukili@tekinel.net

Cihat İLİ

Genel Müdür Yardımcısı / General Manager Asistant

Telefon: 444 9 259 Email: cihat@tekinel.net

Yusuf İLİ

Finans Müdürü / Finance Manager

Telefon: 0531 231 28 24 Email: yusuf@tekinel.net

Cafer Serdar TEKİN

İş Geliştirme Direktörü / Business Development Director

Telefon: 0530 880 36 35 Email: serdar@tekinel.net

Murat YILMAZ

Pazarlama Müdürü / Marketing Manager

Telefon: 0544 621 01 80 Email: murat.yilmaz@tekinel.net

Volkan NEZİR

Hırdavat Satış Müdürü / Ironmongery Sales Manager

Telefon: 0554 582 41 24 Email: volkan@tekinel.net

Vedat POLAT

Endüstriyel ve Otomotiv Satış Müdürü / Industrial and Automotive Sales Manager

Telefon: 0534 012 80 07 Email: vedat@tekinel.net

Refayettin AKÇA

Bursa Şube Müdürü - Mobilya Satış Müdürü
Bursa Branch Manager - Furniture Sales Manager

Telefon: 0530 840 25 55 Email: refayettin@tekinel.net

Nilüfer ÖDER

Muhasebe / Accounting

Telefon: 444 9 259 - 122 Email: nilufer@tekinel.net

Erol DÜDÜKÇÜ

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0554 582 41 27 Email: erol@tekinel.net

Muhsiliddin İbil

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0533 241 11 30 Email: m.ibil@tekinel.net

Uğur EJDER

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0539 599 80 58 Email: ugur@tekinel.net

Burak USTA

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0534 012 80 04 Email: burak@tekinel.net

Mustafa YOLCU

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0554 582 41 26 Email: mustafa@tekinel.net

Kadir ODABAŞ

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0545 574 63 61 Email: kadir@tekinel.net

Murat GİRGİN

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0534 012 80 02 Email: murat@tekinel.net

Mesut KIRBIYIK

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0544 621 01 70 Email: mesut@tekinel.net

Mümin ÜRGÜN

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0537 315 48 54 Email: mumin@tekinel.net

Emrah ÇİMEN

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0545 574 63 60 Email: emrah@tekinel.net

Mustafa Can TOPRAK

Satış Temsilcisi / Sales Representative

Telefon: 0546 903 33 71 Email: mustafacan@tekinel.net